Меню
Запитати
Запис на прийом

Всесвітня організація охорони здоров’я була створена 75 років тому на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на найвищий досяжний рівень здоров’я.

У нашій суспільній свідомості розповсюджена одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я: «Буде здоров’я - решта додасться». І, дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, яке ми з вами часто ігноруємо. Здорові люди, здебільшого, рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожного дня стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена до дня створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ».

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті, хто так чи інакше з професійного обов’язку надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я.

Здоров’я може мати дуже високу ціну. І переважно це стосується спроб повернути втрачене здоров’я. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Здоровим профілактично підтримувати та укріплювати своє здоров’я. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

 


Ми пропонуємо:

Укласти декларацію з нашими сімейними лікарями, терапевтом чи педіатром та отримувати медичну допомогу у рамках договору з НСЗУ безкоштовно.

Отримати консультації вузьких спеціалістів (кардіолога, невролога, акушера-гінеколога, ендокринолога, дерматолога, ЛОРа, офтальмолога, педіатра та інших).

Зробити ЕКГ з розшифровкою фахівцем.

Пройти широкий спектр УЗД: серця, судин, черевної порожнини, молочних залоз, щитоподібної залози, гінекологічне та акушерське УЗД.

Широкий спектр досліджень, який включає більш 350 лабораторних досліджень.

 

 

Ви можете довірити нам найдорожче!

 

Звертайтесь за телефонами: (099) 298-35-45(096) 395-51-07 

 

 

Цікаві факти про медицину:

У 1898 році лікарі почали підозрювати, що куріння спричиняє рак легенів, незважаючи на те, що було опубліковано лише 140 випадків рідкісної на той час хвороби. 

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.

Чат-бот