Меню
Запитати
Запис на прийом

Всесвітня організація охорони здоров’я була створена 75 років тому на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на найвищий досяжний рівень здоров’я.

У нашій суспільній свідомості розповсюджена одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я: «Буде здоров’я - решта додасться». І, дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, яке ми з вами часто ігноруємо. Здорові люди, здебільшого, рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожного дня стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена до дня створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ».

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті, хто так чи інакше з професійного обов’язку надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я.

Здоров’я може мати дуже високу ціну. І переважно це стосується спроб повернути втрачене здоров’я. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Здоровим профілактично підтримувати та укріплювати своє здоров’я. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

 


Ми пропонуємо:

Укласти декларацію з нашими сімейними лікарями, терапевтом чи педіатром та отримувати медичну допомогу у рамках договору з НСЗУ безкоштовно.

Отримати консультації вузьких спеціалістів (кардіолога, невролога, акушера-гінеколога, ендокринолога, дерматолога, ЛОРа, офтальмолога, педіатра та інших).

Зробити ЕКГ з розшифровкою фахівцем.

Пройти широкий спектр УЗД: серця, судин, черевної порожнини, молочних залоз, щитоподібної залози, гінекологічне та акушерське УЗД.

Широкий спектр досліджень, який включає більш 350 лабораторних досліджень.

 

 

Ви можете довірити нам найдорожче!

 

Звертайтесь за телефонами: (099) 298-35-45(096) 395-51-07 

 

 

Цікаві факти про медицину:

У 1980 році була виміряна найбільша температура тіла. В Атланті, штат Вашингтон, у жителя Уіллі Джонса, при надходженні в клініку температура тіла становила 46,5 градусів ! Але, на щастя, все обійшлося добре і через 24 дні він був виписаний.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.

Чат-бот