Меню
Запитати
Запис на прийом

Лікаря загальної практики - сімейного лікаря

Звертатися за телефонами
(098) 235-91-59, (099) 299-36-82
- Педан Ірина Сергіївна 


Маніпуляційну медичну сестру

Звертатися за телефонами
(050)361-36-73, (0562)36-19-50, (056)373-70-02, (096)395-51-07, (099)298-35-45
- Братусь Олена Василівна


 

Робота у великій компанії, що постійно розвивається, дає можливість кожному фахівцю проявити ініціативу, реалізувати свої можливості і одночасно підвищувати свій професійний рівень. На нашому підприємстві створені умови для оволодіння комп'ютерною технікою, оплачуються курси підвищення кваліфікації, надається допомога в отриманні заочної освіти.

Оснащеність робочих місць, гнучкий робочий графік, комфортні умови праці, своєчасна виплата заробітної плати - вагомі аргументи на користь вибору "Лікувально-діагностичного центру ТОВ Аптеки медичної академії".

Послуги довіреного лікаря, профілактика захворювань, пільги при оплаті послуг діагностичного центру та придбання медикаментів, відшкодування витрат на щорічні медичні огляди, наявність соціального пакету дозволяє нам відчувати себе комфортно і захищено.

Цікаві факти про медицину:

У XIX столітті багато жінок вмирали від пологової гарячки. Австрійський лікар Ігнатій Земмельвайс запропонував акушерам, які приймають пологи, здійснювати просту дію, здатну зменшити ризик виникнення цієї хвороби у пацієнток. Ця дія представляло собою … звичайне миття рук! Смертність від пологової гарячки тут же знизилася з 30 до 2%. Незважаючи на дієвість методів Земмельвайса, його оголосили псевдовченим і заборонили займатися лікарською діяльністю в Австрії. І нехай ідеї простого австрійського лікаря були визнані правильними тільки після його смерті, Земмельвайс вважається творцем акушерської гігієни, завдяки якій було врятовано багато життів.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.