Меню
Запитати
Запис на прийом

Сучасна екологія, шкідливі матеріали, неправильне харчування і спосіб життя на фоні того¸ що в нашій країні йде війна, самим негативним чином впливають на здоров’я жінки. Лікарі відмічають, що багатьох хвороб можна було уникнути, якби жінки уважно і відповідально відносилися до гінекологічного здоров’я. Ці поради допоможуть їх уникнути.

Оберігайтеся!
Обов’язково використайте презервативи, якщо збираєтеся провести ніч з новим партнером – це захистить від збудників статевих інфекцій. Не нехтуйте ним: люди, які заражалися інфекціями під час незахищеного сексу, завжди жалкували за цим і витрачали багато сил, грошей і часу, щоб вилікуватися.

Уникайте переохолодження!
Переохолодження здатне викликати запальні процеси в органах малого тазу. Це не лише неприємні виділення, свербіж статевих губ і біль, але також і тяжкі наслідки, наприклад, запалення придатків матки. Обережно - серйозним ускладненням цього захворювання є безпліддя.

Проходьте профогляди!
Як найпростіше зберегти жіноче здоров’я? Звичайно ж, не допускати розвитку хвороб, лікувати їх “на корню”. Раз на півроку проходьте огляд у гінеколога. Це дозволить виявити захворювання на ранніх стадіях і вилікувати їх. Відтягуючи лікування, ви не позбавляєтеся від проблеми, а лише посилюєте її.

Не займайтеся самолікуванням!
Здоров’я жінки, гінекологія – це важливо для кожної з нас. При виникненні будь-яких симптомів бактерійної або вірусної інфекції, запалення, кровотеч, помітних змін в календарі менструацій треба звертатися до лікаря. Якщо гінеколог ставить якийсь діагноз, не треба лікуватися гомеопатією, травами й іншими народними засобами, а також пігулками і мазями, купленими за порадою подружки. Обов’язково потрібно радитися з фахівцем: жодні інші хвороби не такі індивідуальні, як жіночі.

Носіть правильну білизну!
Вузька, тісна білизна порушує нормальний приплив крові до тазу і статевих органів. Синтетичний одяг і, особливо, білизна перешкоджає хорошому теплообміну. В результаті – прекрасне середовище для розмноження бактерій. Повністю натуральні тканини абсолютно не тримають форму і служать недовго. Тому придбавайте білизну зі змістом эластана до 20%.

Дотримуйтеся гігієни!
Недотримання елементарних правил гігієни – привід для появи на шкірі запальних процесів. Здоровою бути не лише модно, але і приємно. Стежте за своїм гінекологічним здоров’ям і отримуйте насолоду від життя!

Уникайте шкідливих звичок!
Паління, алкоголь - фактори, які в подальшому впливають на репродуктивну функцію жінок та призводять до виникнення онкозахворювань .

Заздалегідь плануйте та готуйтесь до вагітності!

 

Лікувально-діагностичний центр Медичної академії пропонує наступні послуги:

  • Кваліфіковані поради лікаря-акушера-гінеколога щодо запобігання та лікування жіночих хвороб.
  • Ведення вагітності, постановка на облік та видача лікарняного або довідки для непрацюючих жінок, з приводу вагітності та пологів (декретна відпустка).
  • Консультування з грудного вигодовування.
  • Кардіотокографія плода.
  • Відеокольпоскопія.
  • Введення/видалення внутрішньоматкової системи (типу Мірена, тощо).
  • Лазерна коагуляція захворювань шийки матки,піхви та зовнішніх статевих органів.
  • Укладення декларацій з нашими сімейними лікарями та отримання медичної допомоги у рамках договору з НСЗУ безкоштовно.
  • Гінекологічне та акушерське УЗД.
  • Комплекси лабораторних досліджень, які дозволять оцінити загальний стан жіночого організму; визначити ризики розвитку цукрового діабету; оцінити роботу серцево-судинної системи, щитоподібної та паращитоподібної залози, печінки та нирок, а також діагностика інфекцій, які передаються статевим шляхом

 

 

Звертайтесь за телефонами: (099) 298-35-45 (096) 395-51-07

 

Вітаємо вас з весною!

 

 

Будьте здорові!

Бережіть себе та не займайтеся самолікуванням!

 

Цікаві факти про медицину:

Німецький хірург Вернер Форсман у 1929 році ввів собі катетер через ліктьову вену у праве передсердя. Звісно, без наркозу. Згодом він неодноразово перевіряв на собі всі можливі способи катетеризації, які згодом застосовував у ангіокардіографії. Завдяки цим дослідженням Форсман у 1956 році отримав Нобелівську премію.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.

Чат-бот