Меню

Шановні відвідувачі! З 1-го липня змінився режим роботи наших підрозділів, розташованих за адресами:

З 2002 р на базі Дніпропетровської медичної академії функціонує Лікувально-діагностичний центр, основна мета діяльності якого - надання послуг в області лабораторної діагностики на основі сучасних лабораторних технологій. Провідні співробітники центру пройшли стажування в дослідницьких лабораторіях Західної Європи, України та Росії. Поставлена мета досягається також впровадженням інноваційних технологій лабораторної діагностики та використанням тестів доказової медицини.

Ми пропонуємо:

  • широкий спектр досліджень з основних розділів клінічної медицини
  • інформаційну підтримку лікарів з питань стратегії лабораторного обстеження
  • консультації практикуючим лікарям і пацієнтам з питань інтерпретації результатів аналізів
  • наукові дослідження

Основним правилом роботи ми вважаємо професіоналізм і високу якість обслуговування на всіх етапах лікувально-діагностичного процесу:

  • Висока кваліфікація фахівців
  • Безболісний забір матеріалу для досліджень
  • Діагностичне обладнання експертного класу
  • Достовірні результати лабораторних досліджень
  • Достовірні результати додаткових методів дослідження (УЗД, ЕКГ)

В Діагностичному центрі реалізована система заходів контролю за якістю виконання аналізів на всіх етапах його здійснення - від періоду підготовки пацієнта до використання отриманих результатів в клініці.

Устаткування і інструментарій маніпуляційних кабінетів Діагностичного центру, а також професіоналізм і висока кваліфікація медичного персоналу дозволять якісно і атравматично зробити процедури взяття від пацієнта матеріалів для досліджень.

Ліцензія МОЗ України АЕ №459359 від 14.08.2014 р.

Свідоцтво про атестацію № ПЧ 07-0 / 1781-2015 від 07.09.2015 р.

свидетельство об аттестации лицензия сертификат

Цікаві факти про медицину:

Перший тест на вагітність з'явився в Стародавньому Єгипті.
Медицина Стародавнього Єгипту була напрочуд добре розвинена. Лікарі вже тоді знали про метод, який використовується для виявлення вагітності на ранніх стадіях. Вони навіть намагалися визначити стать дитини.
Згідно з папірусом, який зберігається в Лабораторії Карлсберга в Данії, для того, щоб з'ясувати, чи була вагітна жінка, необхідно було виконати наступні дії: помістити ячмінні зерна та пшеничні зерна, змішані з піском, в 2 окремі мішки та зволожувати їх сечею жінки щодня. Пророслі зерна вказували на вагітність. Якщо проростав лише ячмінь, що жінка очікує хлопчика; якщо проростало лише зерно пшениці, це була дівчинка. Якщо зерна не проросли, жінка не була вагітна.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.