Меню
Запитати
Запис на прийом

З 2002 р на базі Дніпровського державного медичного університету функціонує Лікувально-діагностичний центр, основна мета діяльності якого - надання послуг в області лабораторної діагностики на основі сучасних лабораторних технологій. Провідні співробітники центру пройшли стажування в дослідницьких лабораторіях Західної Європи та України. Поставлена мета досягається також впровадженням інноваційних технологій лабораторної діагностики та використанням тестів доказової медицини.

Ми пропонуємо:

  • широкий спектр досліджень з основних розділів клінічної медицини
  • інформаційну підтримку лікарів з питань стратегії лабораторного обстеження
  • консультації практикуючим лікарям і пацієнтам з питань інтерпретації результатів аналізів
  • наукові дослідження

Основним правилом роботи ми вважаємо професіоналізм і високу якість обслуговування на всіх етапах лікувально-діагностичного процесу:

  • Висока кваліфікація фахівців
  • Безболісний забір матеріалу для досліджень
  • Діагностичне обладнання експертного класу
  • Достовірні результати лабораторних досліджень
  • Достовірні результати додаткових методів дослідження (УЗД, ЕКГ)

В Діагностичному центрі реалізована система заходів контролю за якістю виконання аналізів на всіх етапах його здійснення - від періоду підготовки пацієнта до використання отриманих результатів в клініці.

Устаткування і інструментарій маніпуляційних кабінетів Діагностичного центру, а також професіоналізм і висока кваліфікація медичного персоналу дозволять якісно і атравматично зробити процедури взяття від пацієнта матеріалів для досліджень.

Ліцензія МОЗ України АЕ №459359 від 14.08.2014 р.

Свідоцтво про атестацію № ПЧ 07-0 / 1781-2015 від 07.09.2015 р.

Свідоцтво про атестацію ліцензія Сертифікат

Цікаві факти про медицину:

У XIX столітті багато жінок вмирали від пологової гарячки. Австрійський лікар Ігнатій Земмельвайс запропонував акушерам, які приймають пологи, здійснювати просту дію, здатну зменшити ризик виникнення цієї хвороби у пацієнток. Ця дія представляло собою … звичайне миття рук! Смертність від пологової гарячки тут же знизилася з 30 до 2%. Незважаючи на дієвість методів Земмельвайса, його оголосили псевдовченим і заборонили займатися лікарською діяльністю в Австрії. І нехай ідеї простого австрійського лікаря були визнані правильними тільки після його смерті, Земмельвайс вважається творцем акушерської гігієни, завдяки якій було врятовано багато життів.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.