Меню
Запитати
Запис на прийом

Коли і де оформляють лікарняний лист?

Стан здоров'я не дозволяє вийти на роботу або є необхідність залишитися вдома з хворою дитиною - найчастіші причини звернення і показання для оформлення листа непрацездатності. І тоді виникає питання: де в Дніпрі можна зробити такий документ, який би був підставою для звільнення від роботи у зв'язку з захворюванням при збереженні матеріального забезпечення? Лікарняний лист можуть видавати як державні медичні установи, так і приватні. Форма бланка листка непрацездатності затверджена МОЗ України і є єдиною для приватних і державних медустанов, тому вимоги до оформлення також ідентичні. Виданий в приватному медзакладі лікарняний має таку ж юридичну силу, як і виписаний в державній поліклініці.

Лікувально-діагностичний центр медичної академії  акредитований МОЗ України і є одним з небагатьох приватних медичних центрів, де можна оформити листок непрацездатності.

При перших ознаках гострих захворювань, загострення хронічних або в разі інших проявів погіршення самопочуття, які призвели до тимчасової непрацездатності, слід звернутися до сімейного лікаря. Сімейний лікар на прийомі, при наявності медичних показань, відкриє Вам лікарняний лист.

 

Як оформити лікарняний лист?

Оформити лист непрацездатності Ви можете в Лікувально-діагностичному центрі (пл. Соборна, 5) і в підрозділі №1 Лікувально-діагностичного центру (вул. Калинова, 26). Для цього слід записатися на прийом у зручний для Вас час до сімейного лікаря в підрозділі, яке до Вас територіально ближче. На прийомі лікар проведе огляд, визначить наявність медичних показань для відкриття лікарняного листа, призначить лікування, при необхідності, додаткове обстеження і буде спостерігати у Вас перебіг захворювання.

Лист непрацездатності - це документ суворої звітності, тому при його відкритті необхідно знати точне найменування і юридичну адресу підприємства (місця роботи) і мати при собі паспорт громадянина України.

Процедура оформлення лікарняного листа (відкриття і закриття) безкоштовна. Вартість прийому сімейного лікаря - згідно прайсу ЛДЦ.

 

Переваги оформлення листка непрацездатності в Лікувально-діагностичному центрі медакадемії:

Ви можете записатися на прийом для відкриття лікарняного листа у зручний для Вас час, не чекаючи в черзі, не контактуючи з іншими пацієнтами;

лікар приділить Вам стільки часу, скільки потрібно, відповість на всі Ваші питання;

семейні лікарі працюють у зручний для Вас час - з 9.00 до 17.00, з понеділка по п'ятницю, за попереднім записом;

у нас працюють кваліфіковані лікарі  вузькопрофільних спеціальностей, в наявності електрокардіограф, УЗ-апарат експертного класу, своя атестована лабораторія - при необхідності, Ви можете отримати консультацію, пройти ЕКГ, УЗД, здати аналізи в нашому Центрі;

ми знаходимося на "червоній лінії", нас легко знайти і до нас зручно дістатися:

 

Правий берег:

Лівий берег:

 

Записатися на прийом і отримати відповіді на інші питання Ви можете за телефонами:

правий берег: (096) 395-51-07, (099) 298-35-45, (099) 299-36-82, 36-19-50, 373-70-02 (з 8.00 до 16.00 по будням)

лівий берег: (099) 737-54-24, (096) 289-91-26 (з 7.30 до 18.00 по будням, з 8.00 до 16.00 в суботу)

 

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.

Чат-бот