Меню
Запитати
Запис на прийом

Імунологічні дослідження необхідні для діагностики захворювань, спостереження в динаміці стану хвороби, прогнозування можливих ускладнень, оцінки ефективності проведеної терапії.

Імунологічні дослідження включають оцінку імунного статусу шляхом дослідження клітинного і гуморального ланок імунітету. Визначення популяцій і субпопуляцій лімфоцитів проводиться методом проточної лазерної цитофлуориметрії на цитометрі EPICS XL (BECKMAN COULTER, США). Визначення імуноглобулінів A, M, G, компонентів комплементу С3 і С4, церулоплазміну проводиться на аналізаторі SAPPHIRE-400 (TOKYO boeki Ltd, Японія).

Використовуються реагенти фірми "BECKMAN COULTER" (США), "LACHEMA" (Чехія), DIACLONE (Франція), DIALAB (Австрія) та ін., Що дозволяють з високою точністю в короткі терміни отримувати достовірні результати досліджень.

Цікаві факти про медицину:

Шотландський військово-морський лікар Джеймс Лінд придумав, як «лікувати» цингу лимонами та апельсинами (у часи Лінда причини цинги ще не були відомі). Він опублікував результати своїх досліджень, але британський військово-морський флот продовжував доставляти морякам менш ефективний сік лайма. Тому цинга продовжувала бути головною причиною смерті моряків.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.