Меню
Запитати
Запис на прийом

У нашому центрі клінічні дослідження проводяться з використанням сучасного високотехнологічного лабораторного обладнання:

  • Автоматичний гематологічний аналізатор "МЕК-7222К" (Японія) дозволяє з високою точністю і відтворюваністю провести якісне клінічне дослідження крові по 22 параметрам, включаючи 5 субпопуляцій лейкоцитів.
  • Мікроскопічні дослідження здійснюються із застосуванням мікроскопів "Leica" (США).
  • Для вивчення хімічних властивостей біологічних рідин використовується напівавтоматичний біохімічний аналізатор "Мікролаб-200" (Нідерланди).
  • Дослідження калу на наявність кишкових паразитів проводиться на унікальному автоматизованому комплексі-станції для аналізу калу FE-5 (Великобританія) з одноразовими концентраторами для забору і фільтрації калу mini Parasep.
Цікаві факти про медицину:

Доктор Деніс Мюквеге – гінеколог із Конго, який спеціалізується на жінках-жертвах надзвичайного сексуального насильства. Коли йому і його родині почали погрожувати, лікар разом із сім’єю вимушено покинув країну. Але конголезькі жінки об'єднали сили, щоб допомогти йому повернутися. Зараз доктор Мюквеге працює у Букаву (Конго) та знаходиться під постійним захистом ООН.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.