Меню
Запитати
Запис на прийом

Один з методів молекулярно-біологічної діагностики (ДНК-діагностики) - метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), принцип якого побудований на виявленні невеликого, але унікального для кожного окремого організму ділянки ДНК - сховища генетичної інформації.

В лабораторії ЛДЦ дослідження проводяться в спеціалізованому молекулярно-біологічному відділі, обладнаному згідно з усіма вимогами, які пред'являються до даного типу лабораторій з використанням:

  • високоякісних діагностичних тест-систем і наборів, сучасного обладнання відомих фірм-виробників: "BIOMETRA" (Німеччина), "BioRad" (США), "BioSan" (Латвія), «Eppendorf» (Німеччина)
  • передових технологій - ПЛР в реальному часі, яка включає в себе одночасно процес ампліфікації і гібридизаційного-флуоресцентної детекції в «режимі реального часу». Її принциповою особливістю є моніторинг та кількісний аналіз накопичення продуктів полімеразної ланцюгової реакції в одній пробірці, автоматична реєстрація та інтерпретація отриманих результатів
  • суворого санітарно-епідеміологічного режиму, контролю всіх етапів ПЛР-аналізу, постійного використання унікальної системи всередині лабораторного контролю якості проведених досліджень, участі в програмах зовнішньої оцінки якості з наявністю сертифікатів, що підтверджують успішне проходження контролю.
  • впровадження нових методик досліджень і нових тестів, що володіють високою аналітичної і діагностичної надійністю відповідно до вимог сучасної медицини
  • а також наданням консультативної допомоги у виборі найбільш діагностично-інформативних лабораторних тестів, досліджуваного матеріалу і трактуванні даних лабораторного обстеження пацієнтів.

Всі співробітники лабораторії мають сертифікати, що дозволяють працювати в системі практичної охорони здоров'я, пройшли стажування у відділі молекулярно-генетичних досліджень Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського АМН України (м.Київ).

Пропонується широкий спектр досліджень:

  • вірусні гепатити B, С, D, G з чутливістю від 10 МО / мл зразка
  • урогенітальні інфекції, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)
  • папіломавірусна інфекція
  • внутрішньоутробні, герпесвірусні і TORCH-інфекції
  • гнійно-септичні та опортуністичні інфекції
  • інфекції верхніх і нижніх відділів респіраторного тракту, нейроінфекції, кишкові інфекції
  • визначення генетичних поліморфізмів, асоційованих з функціями інтерлейкіну 28B. Отримані результати можуть бути використані при призначенні комбінованої противірусної терапії при вірусному гепатиті С.
Цікаві факти про медицину:

У 1996 році група хірургів під керівництвом Стівена Полларда з Сент-Джеймського університетського госпіталю здійснила трансплантацію печінки 47-річній Лінде Пірсон без переливання крові. Під час таких операцій потрібно до 3 л крові, але через релігійні переконання пацієнтка відмовилася прийняти чужу кров. Хірурги проводили операцію повільно, роблячи маленькі розрізи, щоб мінімізувати крововтрату. Пірсон готували до операції щоденними ін’єкціями еритропоетину, який дозволив їй успішно перенести хірургічне втручання.

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.

Чат-бот