Меню

Всем лицам с высоким риском развития патологии щитовидной железы рекомендуется проводить исследование не реже 1 раза в год (особенно это касается жителей нашего региона).

Ни для кого не секрет, что после Чернобыльской аварии значительно возрос уровень заболеваемости щитовидной железы, в несколько раз увеличилось количество случаев онкопатологий. УЗИ позволяет обнаружить изменения в щитовидной железе на начальной стадии, а значит предотвратить дальнейшее прогрессирование болезни.

ПРАВИЛА ПОДГОТОВКИ к УЗИ щитовидной железы:

  • Специальная подготовка не требуется. Вы можете есть, пить и принимать лекарственные препараты в привычном для Вас режиме.
Цікаві факти про медицину:

У XIX столітті багато жінок вмирали від пологової гарячки. Австрійський лікар Ігнатій Земмельвайс запропонував акушерам, які приймають пологи, здійснювати просту дію, здатну зменшити ризик виникнення цієї хвороби у пацієнток. Ця дія представляло собою … звичайне миття рук! Смертність від пологової гарячки тут же знизилася з 30 до 2%. Незважаючи на дієвість методів Земмельвайса, його оголосили псевдовченим і заборонили займатися лікарською діяльністю в Австрії. І нехай ідеї простого австрійського лікаря були визнані правильними тільки після його смерті, Земмельвайс вважається творцем акушерської гігієни, завдяки якій було врятовано багато життів.


 

Ми в мережі Facebook:

Facebook
Спілкуйтеся, діліться враженнями, задавайте питання!

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.