Меню

Шановні відвідувачі! З 1-го липня змінився режим роботи наших підрозділів, розташованих за адресами:

Всем лицам с высоким риском развития патологии щитовидной железы рекомендуется проводить исследование не реже 1 раза в год (особенно это касается жителей нашего региона).

Ни для кого не секрет, что после Чернобыльской аварии значительно возрос уровень заболеваемости щитовидной железы, в несколько раз увеличилось количество случаев онкопатологий. УЗИ позволяет обнаружить изменения в щитовидной железе на начальной стадии, а значит предотвратить дальнейшее прогрессирование болезни.

ПРАВИЛА ПОДГОТОВКИ к УЗИ щитовидной железы:

  • Специальная подготовка не требуется. Вы можете есть, пить и принимать лекарственные препараты в привычном для Вас режиме.
Цікаві факти про медицину:

Перший тест на вагітність з'явився в Стародавньому Єгипті.
Медицина Стародавнього Єгипту була напрочуд добре розвинена. Лікарі вже тоді знали про метод, який використовується для виявлення вагітності на ранніх стадіях. Вони навіть намагалися визначити стать дитини.
Згідно з папірусом, який зберігається в Лабораторії Карлсберга в Данії, для того, щоб з'ясувати, чи була вагітна жінка, необхідно було виконати наступні дії: помістити ячмінні зерна та пшеничні зерна, змішані з піском, в 2 окремі мішки та зволожувати їх сечею жінки щодня. Пророслі зерна вказували на вагітність. Якщо проростав лише ячмінь, що жінка очікує хлопчика; якщо проростало лише зерно пшениці, це була дівчинка. Якщо зерна не проросли, жінка не була вагітна.


 

Ми в мережі Facebook:

Facebook
Спілкуйтеся, діліться враженнями, задавайте питання!

Увага! Ціни можуть змінюватися! Точну ціну уточнюйте безпосередньо в наших підрозділах або за номером телефону.